0537-980-15-44 info@saracogluboyler.com "Enerjinin Yeni Adresi"

Bizden Haberler

İzmit Boyler

17 Oca 2018

GEÇMİŞTEN BÜGÜNLERE…

Saraçoğlu Boyler olarak yeni adımızla 2012 yılından itibaren, 40 yılı aşan geçmiş büyük tecrübemizle kazan sanayi sektöründe uzman bir kimliğe bürünerek makine imalatı, hava tankı, paslanmaz tankları, yakıt tankları, boyler, karıştırıcı mikserler, kumlama tankları, akümülasyon tankları, denge tankları, seperatörler gibi sayısız yeniliğe imza atmış bulunmaktayız.

İzmit Boyler Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı olarak hizmette dürüstlük ve kalite anlayışını gütmekteyiz. Böylelikle tüm işlerini başarı ile tamamlamıştır.

Günümüz şartlarında iyiyi aşan mükemmelliği hedefleyen firmamız, temiz işçiliği ile de dikkatleri üzerine toplamaktadır.

Boyler ve kullanım alanları


İzmit Boyler, sıcak su, kaynar su veya buhardan faydalanarak sıcak su hazırlayan cihazdır. Isı kaynaklarına örnek buhar kazanı, ısı pompası, güneş kolektörü , sıcak su kazanı veya elektrikli olarakta verilebilir.
Boyler, buhar ve kızgın su sistemlerinden gelen buhar ve kızgın su ile, ayrıca güneş kolektörlerinden ve kalorifer sistemlerinden gelen sıcak su ile serpantin beslenerek kısa zamanda ihtiyacınız olan sıcak suyu hazırlar.
Kullanım alanları ise; İzmit Boyler fabrikalar, kışlalar, oteller, yurtlar, apartmanlar, hastaneler, şantiyeler, okullar, avmler, siteler gibi birçok kullanım alanına sahiptir.

Tek Serpantinli Boyler
İçinde tek serpantin olan boylerlerdir. Genelde kazan sistemi ile ısınan yerlerde kullanılır.

Çift Serpantinli Boyler
Basınçlı tankın içerisinde çift serpantinin bulunduğu boyler çeşididir. Kullanılacak yerde en az iki adet ısıtma sistemi bulunmalıdır.

Elektrikli Boyler
Herhangi bir sıcak su kaynağı olmayan yerlerde elektrik enerjisi ile çalışan boyler çeşididir.

Hızlı boyler
Serpantinli boylerlere nazaran küçük hacimlerde ve daha kısa sürede ihtiyaç olan sıcak suyu elde etmek amacı ile tasarlanmıştır.

AKÜMÜLASYON TANKLARI ve Kullanım alanları

Eşanjör kullanarak sıcak su temin edilir. Kullanım suyunun depolanmasının haricinde, sanayide sıcak suyun fazla olarak tüketildiği tesislerde ve ısı gerektiren prosesler için suyun depolanmasında da kullanılır.İzmit Boyler Serpantinli boylerlerin düşük kaldığı yüksek sıcak su ihtiyaçlarında akümülasyon tankı doğru tercihtir. Akümülasyon tankları emayeli olarak veya sıcak daldırma galvanizli olarak imal edilmektedir. Akümülasyon tankları tüm ısı kaynaklarından en yüksek değerde verim almaktadır.
Kullanım alanları ise; İstanbul Boyler fabrikalar, kışlalar, oteller, yurtlar, apartmanlar, hastaneler, şantiyeler, okullar, avmler, siteler gibi birçok toplu yaşamın olduğu yerde kullanım alanına sahiptir.

 

TUZLA FABRİKA

ADRES: Tepeören Köyü Ortim Sanayi Sitesi H-Blok, No:1-2 TUZLA / İSTANBUL

 

GSM: 0537-980-15-44

TEL: 0216-304-07-23

WEB: www.saracogluboyler.com

E-MAİL: info@saracogluboyler.com

 

Ürün Çeşitleri: Çift Serpantınlı Boyler,Tek Serpantınlı Boyler,Hızlı Boyler,Mini Boyler,Ev Tipi Boyler,Anahtar kelime Boyler,Elektrikli Boyler,İstanbul Boyler, Gebze Boyler,İzmit Boyler,Kocaeli Boyler,Mini Hızlı Boyler,Cidarlı Boyler

Son Eklenen Haberler

Ankara Boyler

GEÇMİŞTEN BÜGÜNLERE…&l...

Boyler Fiyat

Boyler Fiyat

Bize Ulaşın

  • ADRES: Tepeören Köyü Ortim Sanayi Sitesi H-Blok, No:1-2 TUZLA / İSTANBUL

  • 0537-980-15-44
    0216-304-07-23
  • info@saracogluboyler.com
 
Where you can buy Louis Vuitton Replica :

fake louis vuitton backpack chanel shoes replica cartier love ring replica replica louis vuitton borse gucci imitazioni replica Louis Vuitton supreme Backpack louis vuitton shoes replica imitazioni louis vuitton taschen aus der türkei online kaufen chanel imitazioni perfette louis vuitton tasche gefalscht kaufen louis vuitton denim bag dupe louis vuitton messenger replica cartier love bracelet replica 1:1 louis vuitton replica louis vuitton backpack replica handbags replica Australia replica chanel wallet imitazioni borse dior bolsos louis vuitton outlet replica celine Best faux Chanel bags Best faux Chanel bags imitazioni louis vuitton louis vuitton tasche gefalscht kaufen replica gucci shoes fake louis vuitton shoes imitazioni louis vuitton chanel replica louis vuitton replica cartier love imitazione louis vuitton duffle bag replica replica lv australia cartier schmuck replica deutschland goyard pas cher Louis Vuitton Replica Bvlgari B.ZERO1 replica chanel shoes replica gucci replica canada goose replica Replica Louis Vuitton backpack bolsos louis vuitton outlet louis vuitton wallet replica gucci backpack replica replica celine gucci replica louis vuitton sling bag replica replica louboutin Bvlgari B.ZERO1 replica borse louis vuitton replica