0537-980-15-44 info@saracogluboyler.com "Enerjinin Yeni Adresi"

Bizden Haberler

Ankara Boyler

02 Haz 2021

GEÇMİŞTEN BÜGÜNLERE…

Saraçoğlu Boyler olarak yeni adımızla 2012 yılından itibaren, 40 yılı aşan geçmiş büyük tecrübemizle kazan sanayi sektöründe uzman bir kimliğe bürünerek makine imalatı, hava tankı, paslanmaz tankları, yakıt tankları, boyler, karıştırıcı mikserler, kumlama tankları, akümülasyon tankları, denge tankları, seperatörler gibi sayısız yeniliğe imza atmış bulunmaktayız.

Ankara Boyler Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı olarak hizmette dürüstlük ve kalite anlayışını gütmekteyiz. Böylelikle tüm işlerini başarı ile tamamlamıştır.

Günümüz şartlarında iyiyi aşan mükemmelliği hedefleyen firmamız, temiz işçiliği ile de dikkatleri üzerine toplamaktadır.

Boyler ve kullanım alanları

Ankara Boyler, sıcak su, kaynar su veya buhardan faydalanarak sıcak su hazırlayan cihazdır. Isı kaynaklarına örnek buhar kazanı, ısı pompası, güneş kolektörü , sıcak su kazanı veya elektrikli olarakta verilebilir.Boyler, buhar ve kızgın su sistemlerinden gelen buhar ve kızgın su ile, ayrıca güneş kolektörlerinden ve kalorifer sistemlerinden gelen sıcak su ile serpantin beslenerek kısa zamanda ihtiyacınız olan sıcak suyu hazırlar.

Kullanım alanları ise; Ankara Boyler fabrikalar, kışlalar, oteller, yurtlar, apartmanlar, hastaneler, şantiyeler, okullar, avmler, siteler gibi birçok kullanım alanına sahiptir.

Tek Serpantinli Boyler

İçinde tek serpantin olan boylerlerdir. Genelde kazan sistemi ile ısınan yerlerde kullanılır.

Çift Serpantinli Boyler

Basınçlı tankın içerisinde çift serpantinin bulunduğu boyler çeşididir. Kullanılacak yerde en az iki adet ısıtma sistemi bulunmalıdır.

Elektrikli Boyler

Herhangi bir sıcak su kaynağı olmayan yerlerde elektrik enerjisi ile çalışan boyler çeşididir.

Hızlı Boyler

Serpantinli boylerlere nazaran küçük hacimlerde ve daha kısa sürede ihtiyaç olan sıcak suyu elde etmek amacı ile tasarlanmıştır.

AKÜMÜLASYON TANKLARI ve Kullanım alanları

Eşanjör kullanarak sıcak su temin edilir. Kullanım suyunun depolanmasının haricinde, sanayide sıcak suyun fazla olarak tüketildiği tesislerde ve ısı gerektiren prosesler için suyun depolanmasında da kullanılır. Ankara Boyler Serpantinli boylerlerin düşük kaldığı yüksek sıcak su ihtiyaçlarında akümülasyon tankı doğru tercihtir. Akümülasyon tankları emayeli olarak veya sıcak daldırma galvanizli olarak imal edilmektedir. Akümülasyon tankları tüm ısı kaynaklarından en yüksek değerde verim almaktadır.

Kullanım alanları ise; Ankara Boyler fabrikalar, kışlalar, oteller, yurtlar, apartmanlar, hastaneler, şantiyeler, okullar, avmler, siteler gibi birçok toplu yaşamın olduğu yerde kullanım alanına sahiptir.

TUZLA FABRİKAADRES: Tepeören Köyü Ortim Sanayi Sitesi H-Blok, No:1-2 TUZLA / İSTANBUL GSM: 0537-980-15-44 

TEL: 0216-304-07-23

WEB: www.saracogluboyler.com

E-MAİL: info@saracogluboyler.com

E-MAİL: burak@saracogluboyler.com

Ürün Çeşitleri: Çift Serpantınlı Boyler,Tek Serpantınlı Boyler,Hızlı Boyler,Mini Boyler,Ev Tipi Boyler,Anahtar kelime Boyler,Elektrikli Boyler,Ankara Boyler, Ulus Boyler,Cebeci Boyler,Çubuk Boyler,Kırıkkale Boyler,Altındağ Boyler,Boyler Merkezi,Sanayi Bölgesi Elmadağ,Sincan Boyler,Mini Hızlı Boyler,Cidarlı Boyler

 

Son Eklenen Haberler

Ankara Boyler

GEÇMİŞTEN BÜGÜNLERE…&l...

Boyler Fiyat

Boyler Fiyat

Bize Ulaşın

  • ADRES: Tepeören Köyü Ortim Sanayi Sitesi H-Blok, No:1-2 TUZLA / İSTANBUL

  • 0537-980-15-44
    0216-304-07-23
  • info@saracogluboyler.com