0537-980-15-44 info@saracogluboyler.com "Enerjinin Yeni Adresi"

Kurumsal

Hakkımızda

Saraçoğlu Boyler olarak yeni adımızla 2012 yılından itibaren,geçmiş büyük tecrübemizle kazan sanayi sektöründe uzman bir kimliğe bürünerek tank ve makine imalatında sayısız yeniliğeimza atmış bulunmaktayız. Kuruluşumuzdan bu yana yaptığımız çalışmalar arasında yer alan özellikle makine imalatı,hava tankı, paslanmaz tanklar, yakıt tankları, boyler, karıştırıcı mikserler, kumlama tankları, akümülasyon tankları, denge tankları, seperatörler, sektöründe hep ilklerden olmuştur.

Saraçoğlu Boyler’in her zaman ilk önceliği müşteri memnuniyetine dayanmaktadır, böylelikle tüm işlerini başarı ile tamamlamıştır. Günümüz şartlarında iyiyi aşan mükemmelliği hedefleyen firmamız, temiz işçiliği ile dikkatleri üzerine toplamaktadır.

Vizyonumuz

Teknolojik yenilikleri izleyerek, istenen kalite standartlarında üretim yapmayı, insan ve çevre dostu ürünler kullanmayı, en iyi kalite ile en hızlı üretimi gerçekleştirmeyi kendimize misyon edindik Saraçoğlu Boyler olarak birlikte çalışmak ve başarmak istiyoruz. ‘Enerjinin yeni adresi’ hedef sloganımız…

Misyonumuz

Vizyonumuz, yenilikçi, araştırmacı ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla, müşteri memnuniyeti önceliği ile boyler ve kazan sanayi imalatında lokomotif olmaktır. Her geçen gün artan ve değişen müşteri beklentilerini karşılayabilmek için sürekli iyileştirme çalışmaları yapıyoruz.  Farklı ve özel ürün seçenekleri ile elektrikli boyler ve kazan sanayi sektöründe aranan firma olmayı ve ülkemizin ihracat gücünü artırmayı hedefliyoruz.

Bize Ulaşın

  • ADRES: Tepeören Köyü Ortim Sanayi Sitesi H-Blok, No:1-2 TUZLA / İSTANBUL

  • 0537-980-15-44
    0216-304-07-23
  • info@saracogluboyler.com